top of page

Kas mēs esam?

Mēs esam profesionāļu komanda, kas specializējas dažādu ēku siltināšanas darbos, izmantojot poliuretāna putas. 

Siltumizolācija ir ļoti svarīgs ēku inženierijas elements, kas nodrošina paliekošu vērtību jebkurā īpašumā, tāpēc pareizo materiālu un speciālistu izvēle šī darba izpildei ir ļoti būtiska. Veicot pareizo izvēli, Jūs saņemsiet ieguldījumu atdevi visā ēkas pastāvēšanas laika garumā. 

Mūsu galvenās prioritātes ir kvalitāte un individuāla pieeja klientiem, viņu vajadzībām un labākajiem risinājumiem konkrētajās situācijās. Komunikācija ir svarīga mūsu darba sastāvdaļa, tāpēc, lai pārliecinātos, ka saņemat nepieciešamo informāciju un profesionālus padomus, vienmēr esam gatavi konsultēt un atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem.  Katram uzdevumam pieejam ar lielu atbildību, centību un precizitāti, lai, izmantojot savu ilggadējo pieredzi, zināšanas un kompetenci, sasniegtu maksimālus rezultātus katrā darbā, ko veicam. 

Lepojamies ar savu produktu un iespējām, ko tas sniedz, tāpēc mūsu entuziasma un mērķtiecības pilnā komanda palīdzēs Jums atrast un realizēt labākos risinājumus Jūsu mājai, noliktavai un jebkurai citai ēkai vai konstrukcijai. Mēs nodrošinām paliekošu vērtību, kas garantē ne tikai komfortu, bet arī ilgtermiņa ietaupījumus, kas iekļauj sevī samazinātas uzturēšanas izmaksas un rēķinus par patērēto enerģiju. 

Mūsu meistari ir ilggadēji savas nozares speciālisti, kas strādā tikai ar augstākajiem starptautiskajiem standartiem atbilstošām iekārtām un materiāliem, kas nodrošina mūsu darbu kvalitāti, efektivitāti, paredzamību un izcilu rezultātu. 

2ab_komanda_melns.png

Apspriedīsim Jūsu projektu

Rakstiet vai zvaniet mums par Jums interesējošiem jautājumiem. Veicam bezmaksas konsultācijas objektā.

Strādājam visā Latvijā un ar prieku izpalīdzēsim!

info@2ab.lv

+371 24 222 204

KONTAKTI

bottom of page